Sand, George (1804 - 1876) [no]

Sand, George (norwegian bokmål)

Personer Museene i Sør-Trøndelag (Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST)) [no]

Life role
Dataset owner
Museene i Sør-Trøndelag AS (MIST) (Museum) [no] owns the information on this page
Last changed
31/07/2020 06:52:13
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/7578b9da-264e-4148-8ac2-d4911f01aace | RDF/XML | JSON-LD
Name
Sand, George
Norwegian bokmål

Alternative name
Amandine-Aurore-Lucile Dupin
Norwegian bokmål

baronesse Dudevant
Norwegian bokmål

Birth
01/07/1804

-Time
01/07/1804
Death
08/06/1876

-Time
08/06/1876
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Finnish
-Other actor
DigitaltMuseum
021036972484
-Id
021036972484
-System
DigitaltMuseum