Bäck Petersson, Katarina (1972 - ) [sv]

Bäck Petersson, Katarina (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:14
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/7330e0ad-6a73-413d-9ed3-a7d3a558d28b | RDF/XML | JSON-LD
Name
Bäck Petersson, Katarina
Swedish

Other name
Katarina Bäck Petersson [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Katarina Bäck Petersson
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1972

-Time
1972