Alfheim (Befolket sted) [no]

Alfheim (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger [no]

Published
Status

URI
http://kulturnav.org/72f4f419-9556-4d78-8963-dd0a0edbef1c | RDF/XML | JSON-LD | GeoJSON
Name
Alfheim
Norwegian bokmål

Alternative name
Alvheim
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
59.87296, 9.88689, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.87296
-Longitude (Easting)
9.88689
Is Part Of
English
          Viken (Fylke) [no] - Fylke[no]
English
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
71060

-Id
71060
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
Editorial note
Alternativ id: Sentralt stedsnavnregister (SSR). Alternativ ID er ikke lenger korrekt, da identifikator har endret seg siden den ble lastet ned fra SSR.
Norwegian bokmål