Åltvet (Befolket sted) [no] Place holder

Åltvet (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/6b4f2900-8e57-4723-bfd6-49af62c28552
Name
Åltvet
Norwegian bokmål

Alternative name
Åltveit
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
59.15466, 9.69493, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.15466
-Longitude (Easting)
9.69493
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
31521

-Id
31521
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)