Olrog, Hedvall Yvonne (1939 - ) [sv]

Olrog, Hedvall Yvonne (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:34
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/574bb700-2b65-4adb-a8f8-b1b2262eef8d | RDF/XML | JSON-LD
Name
Olrog, Hedvall Yvonne
Swedish

Other name
Hedvall Yvonne Olrog [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Hedvall Yvonne Olrog
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1939

-Time
1939