Nyström, Larsson Ingalill (1969 - ) [sv]

Nyström, Larsson Ingalill (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:20:28
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/51235e28-b906-4052-bdc8-cd1f1117fe4f | RDF/XML | JSON-LD
Name
Nyström, Larsson Ingalill
Swedish

Other name
Larsson Ingalill Nyström [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Larsson Ingalill Nyström
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1969

-Time
1969