Alkesten (Befolket sted) [no] Place holder

Alkesten (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/4bdfd145-1281-4478-80ef-23c675fb679a
Name
Alkesten
Norwegian bokmål

Alternative name
Alkestein
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
59.07917, 10.98967, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.07917
-Longitude (Easting)
10.98967
Is Part Of
English
English
English

Sentralt stedsnavnregister (SSR)
33982

-Id
33982
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)