Eklund, Nyström Sigrid (1952 - ) [sv]

Eklund, Nyström Sigrid (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:18
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/45984baf-b248-47a9-81fe-425046da958b | RDF/XML | JSON-LD
Name
Eklund, Nyström Sigrid
Swedish

Other name
Nyström Sigrid Eklund [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Nyström Sigrid Eklund
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1952

-Time
1952