Abtahi, Anita Lidberg Hauge (1964 - ) [no]

Other languages: Abtahi, Anita Lidberg Hauge (norwegian bokmål)

Kunstnere, arkitekter og designere i offentlige samlinger i Norge (Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design) [no]

Life role
Dataset owner
Contact information
Gro Benedikte Pedersen: gro.pedersen@nasjonalmuseet.no [no]
Magnus Bognerud: magnus.bognerud@nasjonalmuseet.no [no]
Yvonne Brenden Hansen: yvonne.hansen@nasjonalmuseet.no [no]
Sjur Einen Sævik: sjur.saevik@nasjonalmuseet.no [no]
Last changed
19/03/2024 21:46:49
25/05/2024 02:54:06
Published
Status
Help

URI
http://kulturnav.org/3bb0cbd6-6c24-464b-aa11-aa2af602e1d7 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Abtahi, Anita Lidberg Hauge
Norwegian bokmål

First name
Anita Lidberg Hauge
Norwegian bokmål

Last name
Abtahi
Norwegian bokmål

Other name
Abtai, Anita [no] -

-Name
Abtai, Anita
Norwegian bokmål
Birth
1964

-Time
1964
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

German
Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

German

Activity
keramiker

-Type of activity (text)
keramiker
Norwegian bokmål
-Organization/collection
DigitaltMuseum
0210311628701
-Id
0210311628701
-System
DigitaltMuseum