Arvesplass (Befolket sted) [no] Place holder

Arvesplass (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/37ebffa1-7d03-4831-9126-e33f546c44e9
Name
Arvesplass
Norwegian bokmål

Alternative name
Arves plass
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
59.04929, 9.80078, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.04929
-Longitude (Easting)
9.80078
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
734558

-Id
734558
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)