Hjeltartrædet, Syver (Nørstnesstugun) (1811 - 1889) [no]

Hjeltartrædet, Syver (Nørstnesstugun) (norwegian bokmål)

Personer - folkemusikk og folkedans (Opplandsarkivet) [no]

Dataset owner
Opplandsarkivet (Archive) owns the information on this page
Last changed
29/11/2019 15:47:59
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/2dff3f8a-58a4-44f9-83f1-bef4e86af62d | RDF/XML | JSON-LD
Name
Hjeltartrædet, Syver (Nørstnesstugun)
Norwegian bokmål

First name
Syver (Nørstnesstugun)
Norwegian bokmål

Last name
Hjeltartrædet
Norwegian bokmål

Alternative name
Gamel-Sjugurd
Norwegian bokmål

Birth
1811

-Time
1811
Death
1889

-Time
1889
Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

German

Residence
, , Skjåk, Oppland [no]

-Place reference
, , Skjåk, Oppland [no]
--Place (text)
Skjåk, Oppland
Norwegian bokmål
FIOL-Gudbransdalsmusea, Norddalen
2409
-Id
2409
-System
FIOL-Gudbransdalsmusea, Norddalen