Bokmann, Jakob (1889 - 1983) [et]

Bokmann, Jakob (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:32:29
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/278819e3-ef95-4245-9979-a4cb18f4a075 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Bokmann, Jakob
Estonian

First name
Jakob
Estonian

Last name
Bokmann
Estonian

Other name
Bockmann; Bockman

-Name
Bockmann; Bockman
Estonian

Birth
20.01.1889 Järvamaa, Albu vald

-Time
20.01.1889
-Place reference
Järvamaa, Albu vald

--Place (text)
Järvamaa, Albu vald
Estonian
Death
28.04.1983

-Time
28.04.1983
Life role
Photographer 1912? 1940?

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1912? 1940?

--Earliest time
1912?
--Latest time
1940?
Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Occupation
fotograaf
Rakvere tööoskusamet, ERA.4248.1.151. leht 3

-Description
fotograaf
Estonian

-Source
Rakvere tööoskusamet, ERA.4248.1.151. leht 3
Estonian
Activity
Töötas fotostuudios
1912-1934- Ambla alevik

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1912-1934- Ambla alevik
Estonian

Residence
-1912-1934- Ambla
Rakvere tööoskusamet, ERA.4248.1.151. leht 2,5; http://www.muis.ee/portaal/museaalview/879493 Kogu andis Eesti Rahva Muuseumile 1983. aastal üle tema vennapoeg Vilhelm Bockmann.

-Description
-1912-1934- Ambla
Estonian

-Source
Rakvere tööoskusamet, ERA.4248.1.151. leht 2,5; http://www.muis.ee/portaal/museaalview/879493 Kogu andis Eesti Rahva Muuseumile 1983. aastal üle tema vennapoeg Vilhelm Bockmann.
Estonian
Has works/objects at
Eesti Rahva Muuseumis Fk 2133:1-9860 J. Bockmanni fotokogu (9860 klaasnegatiivi, vähesel määral ka tselluloidnegatiive).

-Set
Eesti Rahva Muuseumis Fk 2133:1-9860 J. Bockmanni fotokogu (9860 klaasnegatiivi, vähesel määral ka tselluloidnegatiive).
--Description
Eesti Rahva Muuseumis Fk 2133:1-9860 J. Bockmanni fotokogu (9860 klaasnegatiivi, vähesel määral ka tselluloidnegatiive).
Estonian

Note
18.06.1934 Rakvere tööoskusameti registreerimise tunnistus fotograafia alal

(Märkuste viide: Rakvere tööoskusamet, ERA.4248.1.151. leht 3,5; http://www.muis.ee/portaal/museaalview/879493)
Estonian

Alternative id
Eestipiltnik: 605

-Id
605
-System
Eestipiltnik