Cedrenius, Gunilla (1941 - ) [sv]

Cedrenius, Gunilla (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:20:13
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/1b81d446-5065-43a6-8d6d-8730fb680a9d | RDF/XML | JSON-LD
Name
Cedrenius, Gunilla
Swedish

Other name
Gunilla Cedrenius [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Gunilla Cedrenius
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1941

-Time
1941