Åbakk (Befolket sted) [no] - Deprecated

Åbakk (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger [no]

Deprecated
Status

URI
Needs to be published, before URI is available
Name
Åbakk
Norwegian bokmål

Alternative name
Åbakken
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
63.56193, 11.93127, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
63.56193
-Longitude (Easting)
11.93127
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
221433

-Id
221433
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
Editorial note
Alternativ id: Sentralt stedsnavnregister (SSR). Alternativ ID er ikke lenger korrekt, da identifikator har endret seg siden den ble lastet ned fra SSR.
Norwegian bokmål