Stoltenberg, Veslemøy (1944 - ) [no]

Stoltenberg, Veslemøy (norwegian bokmål), Stoltenberg, Veslemøy (swedish)

Kunstnere, arkitekter og designere i offentlige samlinger i Norge (Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design) [no]

Life role
Dataset owner
Contact information
Gro Benedikte Pedersen: gro.pedersen@nasjonalmuseet.no [no]
Magnus Bognerud: magnus.bognerud@nasjonalmuseet.no [no]
Yvonne Brenden Hansen: yvonne.hansen@nasjonalmuseet.no [no]
Sjur Einen Sævik: sjur.saevik@nasjonalmuseet.no [no]
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
01/04/2021 16:14:57
13/08/2022 03:50:37
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/18f85855-219a-4a6d-bd13-4abaf8509d1e | RDF/XML | JSON-LD
Name
Stoltenberg, Veslemøy
Norwegian bokmål

Stoltenberg, Veslemøy
Swedish

Alternative name
Stoltenberg, Veslemøy Britt Nystedt
Swedish

Norsk kunstnersleksikon

Birth
09/10/1944 , , Oslo [sv]

-Time
09/10/1944
-Place reference
, , Oslo [sv]
--Place (text)
Oslo
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk
Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

German

NKL article_id
431186

-Id
431186
-System
NKL article_id
DigitaltMuseum
021036636865
-Id
021036636865
-System
DigitaltMuseum