Borgström, Britt-Marie (1953 - ) [sv]

Borgström, Britt-Marie (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:20:12
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/16f00e1f-cbd3-49b4-bc64-96ad0c3cd414 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Borgström, Britt-Marie
Swedish

Other name
Britt-Marie Borgström [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Britt-Marie Borgström
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1953

-Time
1953