Ålia (Befolket sted) [no] Place holder

Ålia (norwegian bokmål)

Norske bruk och boliger (Eksterne data) [no]


URI
http://kulturnav.org/10d36438-e8c9-45ad-9084-d13247253669
Name
Ålia
Norwegian bokmål

Alternative name
Nedre Ålia
Norwegian bokmål

Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Specified place type
Norwegian bokmål

Coordinates
58.4545, 8.61364, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
58.4545
-Longitude (Easting)
8.61364
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
7386

-Id
7386
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)