Åtholmane (Befolket sted) [no]

Åtholmane (norwegian bokmål)

Norske stedsnavn [no]


URI
http://kulturnav.org/102e067f-2e16-4fb3-b8b1-6ad9760cb581 | RDF/XML | JSON-LD | GeoJSON
Name
Åtholmane
Norwegian bokmål

Alternative name
Ådholmane
Norwegian bokmål

Other name
Ådholmane Navneform fra kilde [no] hovednavn godkjent, Kartverket 2022

-Name
Ådholmane
Norwegian bokmål

-Name type
Norwegian bokmål


-Specified
hovednavn godkjent, Kartverket 2022
Norwegian bokmål
Place type
English

Norwegian bokmål


Estonian

Coordinates
59.17235, 5.70106, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.17235
-Longitude (Easting)
5.70106
-Source
Kartverket 2022
Norwegian bokmål
Is Part Of
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
24282

-Id
24282
-System
Sentralt stedsnavnregister (SSR)
Språksamlingane, SNID
SNID-000SK0000800894

-Id
SNID-000SK0000800894
-System
Språksamlingane, SNID
Kartverket, Stedsnummer
2326

-Id
2326
-System
Kartverket, Stedsnummer
Editorial note
Sources for new identifiers/references for SSR ID (read from data.norge.no 2016): Språksamlingane SNID via data from Språksamlingane, UIB. Kartverket, Stedsnummer (2020) via data from Språksamlingane, UIB. Updated 2022-06-02 by Ulf B.
English