Hillström, Magdalena (1968 - ) [sv]

Hillström, Magdalena (swedish)

Författarregister till Fataburen: Nordiska museets och Skansens årsbok (Nordiska museet) [sv]

Dataset owner
Nordiska museet (Museum) [sv] owns the information on this page
Last changed
10/12/2019 15:21:22
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/07439641-4b4c-4982-bda7-a6ccb6dbfc4c | RDF/XML | JSON-LD
Name
Hillström, Magdalena
Swedish

Other name
Magdalena Hillström [sv] - Naturlig namnform [sv]

-Name
Magdalena Hillström
Swedish

-Specified
Naturlig namnform
Swedish
Birth
1968

-Time
1968