Rødsand, Dag (1943 - 1995) [no] Place holder

Rødsand, Dag (norwegian bokmål), Rødsand, Dag (swedish)

Artists, Norsk kunstnersleksikon (Nasjonalmuseet, Oslo) (External data)

Life role
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
13/10/2017 14:48:34
Published
Status

URI
http://data.nasjonalmuseet.no/resource/person_8736ab3333
Name
Rødsand, Dag
Norwegian bokmål

Rødsand, Dag
Swedish

Alternative name
Rødsand, Dag Arnljot
Swedish

Birth
27.09.1943 Svolvær

-Time
27.09.1943
-Place reference
Svolvær

--Place (text)
Svolvær
Swedish
Death
03.12.1995 Jeløy

-Time
03.12.1995
-Place reference
Jeløy

--Place (text)
Jeløy
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian