Juhani, Oskar Karl (1913 - ) [et]

Juhani, Oskar Karl (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
30/04/2019 11:45:49
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/bbadcaad-1b27-4e83-8594-d898d5ddcc8f | RDF/XML | JSON-LD
Name
Juhani, Oskar Karl
Estonian

First name
Oskar Karl
Estonian

Last name
Juhani
Estonian

Other name
Johannson; Johanson

-Name
Johannson; Johanson
Estonian

Birth
26.01.1913

-Time
26.01.1913
Life role
Photographer 1927 1940?
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 5

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1927 1940?

--Earliest time
1927
--Latest time
1940?
-Source
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 5
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Biography

isa - Oskar Theodor Johannson (fotograaf Mustvees)

Biograafia viide: Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 5

Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1927- O. Th. Johannsoni fotoäri Mustvees

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1927- O. Th. Johannsoni fotoäri Mustvees
Estonian

Education
1927- õppis fotograafiat ja töötas oma isa, fotograaf O. Th. Johannsoni juures, Mustvees
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 6

-Description
1927- õppis fotograafiat ja töötas oma isa, fotograaf O. Th. Johannsoni juures, Mustvees
Estonian

-Source
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 6
Estonian

Residence
-1935- Mustvee alev, Tartu tn 30
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 1,2

-Description
-1935- Mustvee alev, Tartu tn 30
Estonian

-Source
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 1,2
Estonian
Note
03.12.1935 väljastati Rakvere tööoskusameti fotograafia tööala õppinud töölise kutsetunnistus nr 751 ja registreerimistunnistus nr 963.

(Märkuste viide: Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380, leht 3)
Estonian

Reference
Rakvere Tööoskusamet ERA.4248.1.380
Estonian