Finne-Grønn, Hans (1903 - 2001) [no] Place holder

Finne-Grønn, Hans (norwegian bokmål), Finne-Grønn, Hans (swedish)

Artists, Norsk kunstnersleksikon (Nasjonalmuseet, Oslo) (External data)

Life role
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
October 13, 2017 2:49:17 PM CEST
January 12, 2019 2:24:17 AM CET
Published
Status

URI
http://data.nasjonalmuseet.no/resource/person_8736ab1040
Name
Finne-Grønn, Hans
Norwegian bokmål

Finne-Grønn, Hans
Swedish

Alternative name
Finne-Grønn, Hans Fredrik Leganger
Swedish

Birth
25.09.1903 Kristiania

-Time
25.09.1903
-Place reference
Kristiania

--Place (text)
Kristiania
Swedish
Death
09.03.2001

-Time
09.03.2001
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian