Fahlstrøm, Johan (1867 - 1938) [no] Place holder

Fahlstrøm, Johan (norwegian bokmål), Fahlstrøm, Johan (swedish)

Artists, Norsk kunstnersleksikon (Nasjonalmuseet, Oslo) (External data)

Life role
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
November 24, 2016 11:02:03 AM CET
January 12, 2019 2:24:14 AM CET
Published
Status

URI
http://data.nasjonalmuseet.no/resource/person_8736ab1010
Name
Fahlstrøm, Johan
Norwegian bokmål

Fahlstrøm, Johan
Swedish

Alternative name
Fahlstrøm, Johan Peter Broust
Swedish

Birth
30.08.1867 Trondheim

-Time
30.08.1867
-Place reference
Trondheim

--Place (text)
Trondheim
Swedish
Death
28.07.1938 Balestrand

-Time
28.07.1938
-Place reference
Balestrand

--Place (text)
Balestrand
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian