Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:34:02
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/66b2d6c4-cd7b-4a87-acd1-2ec3538dc16d | RDF/XML | JSON-LD
Name
Tilk, Heinrich
Estonian

First name
Heinrich
Estonian

Last name
Tilk
Estonian

Other name
Hendrik

-Name
Hendrik
Estonian

Birth
24.05.1897
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2179. leht 1

-Time
24.05.1897
-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2179. leht 1
Estonian
Life role
Photographer 1926 1936?
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2179. leht 1

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1926 1936?

--Earliest time
1926
--Latest time
1936?
-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2179. leht 1
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1928-1936- oma ateljee; Kõpu; 1930- Häädemeeste; -1930 Paide; 1931- Rakvere; 1932- Harju tn 34, Tallinn; 1933-1936- Viru tn 12, Tallinn

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1928-1936- oma ateljee; Kõpu; 1930- Häädemeeste; -1930 Paide; 1931- Rakvere; 1932- Harju tn 34, Tallinn; 1933-1936- Viru tn 12, Tallinn
Estonian

Pildistamistööd
Rakvere-Jakobi Põllumeeste seltsi esimene auhind (suur hõbeauraha)

-Type of activity
Pildistamistööd
Estonian

-Description
Rakvere-Jakobi Põllumeeste seltsi esimene auhind (suur hõbeauraha)
Estonian

Education
01.08.1926-01.10.1928 õppinud fotograafiat Juhan Nigoli juures, Viru tn 5, Tallinn

-Description
01.08.1926-01.10.1928 õppinud fotograafiat Juhan Nigoli juures, Viru tn 5, Tallinn
Estonian

Residence
-1934- Harju tn 34-15, Tallinn; -1936- Viru tn 8, Tallinn; -1939- Viru tn 12-3, Tallinn
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2179. leht 1

-Description
-1934- Harju tn 34-15, Tallinn; -1936- Viru tn 8, Tallinn; -1939- Viru tn 12-3, Tallinn
Estonian

-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2179. leht 1
Estonian
Note
17.02.1941 Tallinna tööoskusameti registreerimistunnistus fotograafia alal

(Märkuste viide: Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2179. leht 1)
Estonian