Børsum, Bente (1934 - ) [no]

Børsum, Bente (norwegian bokmål)

Scenekunst (Oslo Museum) [no]

Life role
Dataset owner
Oslo Museum (Museum) [no] owns the information on this page
Contact information
Vegard Skuseth, Oslo museum [no]
Last changed
08/05/2017 15:20:12
22/06/2019 04:13:52
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/47799abf-d688-414e-97c4-c7ecb74109e4 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Børsum, Bente
Norwegian bokmål

First name
Bente
Norwegian bokmål

Last name
Børsum
Norwegian bokmål

Other name
Børsum, Benedikte egentlig navn

-Name
Børsum, Benedikte
Norwegian bokmål

-Specified
egentlig navn
Norwegian bokmål

Liseth, Bente som gift med arkitekt Finn Liseth

-Name
Liseth, Bente
Norwegian bokmål

-Specified
som gift med arkitekt Finn Liseth
Norwegian bokmål

Birth
1934

-Time
1934
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Occupation
rektor ved Statens teaterhøgskole

-Occupation specification
rektor ved Statens teaterhøgskole
Norwegian bokmål

skuespillerinne

-Occupation specification
skuespillerinne
Norwegian bokmål