Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
September 7, 2017 6:34:12 AM CEST
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/44320527-0da0-4b7c-bcf4-772d9ec493e2 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Viidas, Eduard
Estonian

First name
Eduard
Estonian

Last name
Viidas
Estonian

Other name
Wiidas

-Name
Wiidas
Estonian

Birth
15.08.1895
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234. leht 1,3

-Time
15.08.1895
-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234. leht 1,3
Estonian
Life role
Photographer 1921 1936?
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234. leht 1,5

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1921 1936?

--Earliest time
1921
--Latest time
1936?
-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234. leht 1,5
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Occupation
kiirfotograaf

-Description
kiirfotograaf
Estonian

Activity
Pildistamistööd
1921-1936- tegutses kiirpiltnikuna Tallinnas; 1924-1930 rentis platsi kiirpiltide tegemiseks Rannavärava puiesteel, gaasivabriku juures; 1931-1936- pildistas Tallinna sadamas

-Type of activity
Pildistamistööd
Estonian

-Description
1921-1936- tegutses kiirpiltnikuna Tallinnas; 1924-1930 rentis platsi kiirpiltide tegemiseks Rannavärava puiesteel, gaasivabriku juures; 1931-1936- pildistas Tallinna sadamas
Estonian

Education
1914- õppinud fotograafiat Venemaal

-Description
1914- õppinud fotograafiat Venemaal
Estonian

Residence
-1936- Hollandi tn 52-3, Tallinn
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234. leht 1,3,4,11

-Description
-1936- Hollandi tn 52-3, Tallinn
Estonian

-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234. leht 1,3,4,11
Estonian
Note
28.03.1930 Eesti Kiir-foto Ühingu meistri tunnistus; 20.06.1938 Tallinna tööoskusameti registreerimistunnistus kiirfoto alal;

(Märkuste viide: Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234. leht 1)
Estonian

Reference
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2234
Estonian