Jungvist, Jakob (1894 - ) [et]

Jungvist, Jakob (estonian)

Biographical Database of Estonian Photographers (Estonian Photographic Heritage Society)

Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
September 7, 2017 6:32:53 AM CEST
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/3db4b9d0-b7ab-4f6b-beb5-a91cf19a5b79 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Jungvist, Jakob
Estonian

First name
Jakob
Estonian

Last name
Jungvist
Estonian

Other name
Jungvist; Jungwist; Vahtram, Jaagup

-Name
Jungvist; Jungwist; Vahtram, Jaagup
Estonian

Birth
23.09.1894

-Time
23.09.1894
Life role
Photographer 1918 1940?
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2192 leht 1,3

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1918 1940?

--Earliest time
1918
--Latest time
1940?
-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2192 leht 1,3
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Occupation
fotograaf

-Description
fotograaf
Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1918- ateljee Loksa alevikus
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2192 leht 3 (Kõnnu vallavalitsuse tõend)

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1918- ateljee Loksa alevikus
Estonian

-Source
Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2192 leht 3 (Kõnnu vallavalitsuse tõend)
Estonian
Education
1910-1913 õppis fotograafiat G. Oskari fotoateljees Tallinnas

-Description
1910-1913 õppis fotograafiat G. Oskari fotoateljees Tallinnas
Estonian

Residence
1913- Virumaa, Kõnnu vald, Loksa alevik

-Description
1913- Virumaa, Kõnnu vald, Loksa alevik
Estonian

Note
Oli sisse kantud ka "Eesti Foto-Almanaki" 1929. a kutseliste fotograafide nimistusse.
Estonian

Reference
Kaljula Teder, "Eesti fotograafia teerajajaid". Eesti Raamat, Tallinn, 1972.
Estonian

Tallinna tööoskusamet, ERA.1569.1.2192
Estonian

Vahur Kuhlberg, "Enne II Ilmasõda Eestis tegutsenud fotograafid ja kirjastajad", Tartu, 2010.
Estonian