Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
September 7, 2017 6:32:55 AM CEST
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/3d65d39a-b0ca-424f-9f1b-2a90686edcea | RDF/XML | JSON-LD
Name
Kambi, Jaan
Estonian

First name
Jaan
Estonian

Last name
Kambi
Estonian

Other name
Reikter, Heilmann-Leonhard

-Name
Reikter, Heilmann-Leonhard
Estonian

Birth
06.04.1903 Võru

-Time
06.04.1903
-Place reference
Võru

--Place (text)
Võru
Estonian
Life role
Photographer 1935 1940?
Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100, leht 1

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1935 1940?

--Earliest time
1935
--Latest time
1940?
-Source
Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100, leht 1
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Biography

isa - Karl Reikter (sünd 01.09.1870), ema - Karoliine Reikter (sünd. Gudre 17.08.1869), abikaasa - Fanni Kambi (sünd. Faitelson 15.10.1909, abiellusid 28.09.1935 Võrus), tütar - Viviane (sünd. 05.08.1939)

Biograafia viide: Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100, leht 7 (nimevahetus 17.09.1935)

Estonian

Occupation
fotograaf, fotolaborant-kopeerija, fotoäri omanik; 1929-1932 töötas Brüsselis fotoäris "Foto Cornet"

-Description
fotograaf, fotolaborant-kopeerija, fotoäri omanik; 1929-1932 töötas Brüsselis fotoäris "Foto Cornet"
Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1935- fotoäri Võrus
Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100, leht 1

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1935- fotoäri Võrus
Estonian

-Source
Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100, leht 1
Estonian
Education
-1927 Tartu õhtugümnaasium; 1927-1932 õppis Belgias Liege'i ja Brüsseli ülikoolides kaubandus- ja poliitteadust; fotograafiat õppis iseseisvalt, saksa- ja prantsuskeelsete fotoõpikute abil

-Description
-1927 Tartu õhtugümnaasium; 1927-1932 õppis Belgias Liege'i ja Brüsseli ülikoolides kaubandus- ja poliitteadust; fotograafiat õppis iseseisvalt, saksa- ja prantsuskeelsete fotoõpikute abil
Estonian

Residence
-1939- Võru, Kasarmu tn 1
Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100

-Description
-1939- Võru, Kasarmu tn 1
Estonian

-Source
Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100
Estonian
Note
03.10.1940 väljastati Võru tööstusliku kutseoskuse ameti fotograafia tööala laborant-kopeerija eriala registreerimistunnistus nr 18

(Märkuste viide: Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100, leht 1,8)
Estonian

Reference
Võru Tööoskusamet ERA.4058.1.100
Estonian