Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
September 7, 2017 6:33:25 AM CEST
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/381a1d3d-1611-4d80-92cf-026d0f7cf83c | RDF/XML | JSON-LD
Name
Muddas, Ella
Estonian

First name
Ella
Estonian

Last name
Muddas
Estonian

Other name
Elly

-Name
Elly
Estonian

Birth
05.10.1898

-Time
05.10.1898
Life role
Photographer 1924 1940?
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4559, leht 5

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1924 1940?

--Earliest time
1924
--Latest time
1940?
-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4559, leht 5
Estonian

Gender
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Biography

isa - Johan Muddas

Biograafia viide: Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4559, leht 5

Estonian

Occupation
fotograaf; 1924-1926 töötas poolteist aastat Karl Metsa fotoäris Tartus Tähe tn 65

-Description
fotograaf; 1924-1926 töötas poolteist aastat Karl Metsa fotoäris Tartus Tähe tn 65
Estonian

Education
1914-1916 õppis J. Sildniku fotoäris Tartus

-Description
1914-1916 õppis J. Sildniku fotoäris Tartus
Estonian

Residence
-1934- Tartu, Riia tn. 89-2; -1934- Tartu, Võru tn. 9
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4559, leht 4,6

-Description
-1934- Tartu, Riia tn. 89-2; -1934- Tartu, Võru tn. 9
Estonian

-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4559, leht 4,6
Estonian
Note
30.10.1934 väljastati tartu tööoskusameti fotograafia tööala kutsetunnistus nr 956 ja registreerimistunnistus nr 2486

(Märkuste viide: Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4559, leht 1)
Estonian

Reference
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.4559
Estonian