Kjørn, Eistein Guttormsson ( - 1805) [no] Place holder

Kjørn, Eistein Guttormsson (norwegian bokmål), Kjørn, Eistein Guttormsson (swedish)

Artists, Norsk kunstnersleksikon (Nasjonalmuseet, Oslo) (External data)

Life role
License
Navngivelse-Del på samme vilkår (CC BY-SA) [no] applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
24/11/2016 11:03:04
Published
Status

URI
http://data.nasjonalmuseet.no/resource/person_8736ab2095
Name
Kjørn, Eistein Guttormsson
Norwegian bokmål

Kjørn, Eistein Guttormsson
Swedish

Alternative name
Kjørren, Østein Guttormsson
Swedish

Birth
født på Sandbu, Vågå ca. 1727

-Place reference
født på Sandbu, Vågå ca. 1727

--Place (text)
født på Sandbu, Vågå ca. 1727
Swedish
Death
1805 Heidal

-Time
1805
-Place reference
Heidal

--Place (text)
Heidal
Swedish
Life role
-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Norwegian nynorsk

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian