Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
28/03/2018 21:12:01
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/214cbb33-17ce-49ca-aa34-cb0dbdfcdac1 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Eller, Juhan
Estonian

First name
Juhan
Estonian

Last name
Eller
Estonian

Other name
Kobak, Johannes

-Name
Kobak, Johannes
Estonian

Birth
12.05.1900
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 1,4

-Time
12.05.1900
-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 1,4
Estonian
Life role
Photographer 1932 1940?
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 1,4

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1932 1940?

--Earliest time
1932
--Latest time
1940?
-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 1,4
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Biography

ema - Mari Kobak

Estonian

Occupation
kiirfotograaf
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 1

-Description
kiirfotograaf
Estonian

-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 1
Estonian
Education
15.04.1932-15.09.1935 õppis kiirfotograafiat kiirpiltnik R. Kure juures Pärnus
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 2,3,5

-Description
15.04.1932-15.09.1935 õppis kiirfotograafiat kiirpiltnik R. Kure juures Pärnus
Estonian

-Source
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 2,3,5
Estonian

Residence
-1937- Tartu, Kartuli 8-4

-Description
-1937- Tartu, Kartuli 8-4
Estonian

Note
Tegutses kiirfotograafina Tartus; 19.03.1938 Tartu tööoskusameti kiirfoto tööala õppinud töölise kutsetunnistus (vastava eksami sooritamise eest) nr 2063 ja kiirfoto tööala õppinud töölise registreerimistunnitus nr 4200

(Märkuste viide: Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974, leht 1)
Estonian

Reference
Tartu Tööoskusamet ERA.3167.1.1974
Estonian