Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:33:31
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/20681e2d-1c6c-44cf-8ce5-0f173107b00b | RDF/XML | JSON-LD
Name
Offe, Karl
Estonian

First name
Karl
Estonian

Last name
Offe
Estonian

Other name
Carl

-Name
Carl
Estonian

Birth
1879

-Time
1879
Life role
Photographer 1899? ?
Liivimaa kubermanguvalitsus, EAA.297.1.3608. leht 1,5

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1899? ?

--Earliest time
1899?
--Latest time
?
-Source
Liivimaa kubermanguvalitsus, EAA.297.1.3608. leht 1,5
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Biography

isa - Foma

Biograafia viide: Liivimaa kubermanguvalitsus, EAA.297.1.3608. leht 1,3

Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1899- Kuressaare, Pargi tn.,Kallas´e maja.

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1899- Kuressaare, Pargi tn.,Kallas´e maja.
Estonian

Education
Riia linnakool, Gebensperger´i fotoateljee Riias

-Description
Riia linnakool, Gebensperger´i fotoateljee Riias
Estonian

Residence
1899 Saaremaa, Kuressaare, Pargi tn., Kallas´e maja.
Liivimaa kubermanguvalitsus, EAA.297.1.3608. lehed 1 ja 5

-Description
1899 Saaremaa, Kuressaare, Pargi tn., Kallas´e maja.
Estonian

-Source
Liivimaa kubermanguvalitsus, EAA.297.1.3608. lehed 1 ja 5
Estonian
Note
Juulis 1899.a. palus luba ateljee avamiseks Kuressaares Pargi tn. ja sai 25.08.1899.a. loa (tunnistus nr.5393)

(Märkuste viide: Liivimaa kubermanguvalitsus, EAA.297.1.3608. leht 1)
Estonian