Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:33:44
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/153ba3e1-8b6c-41a3-bb58-685d6415414d | RDF/XML | JSON-LD
Name
Roomeri, Heino
Estonian

First name
Heino
Estonian

Last name
Roomeri
Estonian

Other name
Smolitš, Heinrich

-Name
Smolitš, Heinrich
Estonian

Birth
17.02.1912 Peterburi

-Time
17.02.1912
-Place reference
Peterburi

--Place (text)
Peterburi
Estonian
Life role
Photographer 1930 1943?
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2162, leht 10 (Läänemaa Ühisgümnaasiumi lõputunnistus)

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1930 1943?

--Earliest time
1930
--Latest time
1943?
-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2162, leht 10 (Läänemaa Ühisgümnaasiumi lõputunnistus)
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Biography

isa - Valentin Smolit-

Estonian

Occupation
fotograaf; 20.02.1942- fotograaf Eesti Julgeolekupolitsei kriminaalosakonnas Tallinnas

-Description
fotograaf; 20.02.1942- fotograaf Eesti Julgeolekupolitsei kriminaalosakonnas Tallinnas
Estonian

Activity
Töötas fotostuudios
1930-1937 fotograaf ja foto-abitööline Haapsalus, Johannes Kalda fotoateljees;

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
1930-1937 fotograaf ja foto-abitööline Haapsalus, Johannes Kalda fotoateljees;
Estonian

Education
"1927-1932 Läänemaa Ühisgümnaasium; 1929-1931 õppis fotograafiat piltnik Johannes Kalda fotoateljees, Haapsalus"

-Description
"1927-1932 Läänemaa Ühisgümnaasium; 1929-1931 õppis fotograafiat piltnik Johannes Kalda fotoateljees, Haapsalus"
Estonian

Residence
-1943- Tallinn, Kaupmehe 11a-5
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2162, leht 1,3,4,6,10

-Description
-1943- Tallinn, Kaupmehe 11a-5
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2162, leht 1,3,4,6,10
Estonian
Reference
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2162
Estonian