Life role
Dataset owner
Estonian Photographic Heritage Society owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
07/09/2017 06:33:10
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/061325f2-9197-4524-af4b-b2c3c6eb80b3 | RDF/XML | JSON-LD
Name
Lehtsalu, Hugo
Estonian

First name
Hugo
Estonian

Last name
Lehtsalu
Estonian

Other name
Langebraun; Langebaum

-Name
Langebraun; Langebaum
Estonian

Birth
14.04.1902

-Time
14.04.1902
Life role
Photographer 1927 1940?
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 15,16

-Life role
English

Norwegian bokmål

Swedish

Estonian

Finnish

Spanish

Dutch

-Timespan
1927 1940?

--Earliest time
1927
--Latest time
1940?
-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 15,16
Estonian

Gender
Man
English

Norwegian bokmål

Man
Swedish

Estonian

Biography

isa - Hindrek Langebraun

Biograafia viide: Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 9,10

Estonian

Occupation
fotograaf; kiirfotograaf
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 5

-Description
fotograaf; kiirfotograaf
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 5
Estonian
Activity
Töötas fotostuudios
24.06.1927-09.1931 Ravila vald, Kose alevik;

-Type of activity
Töötas fotostuudios
Estonian

-Description
24.06.1927-09.1931 Ravila vald, Kose alevik;
Estonian

Residence
-1936- Nõmme, Seene 15-3
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 1

-Description
-1936- Nõmme, Seene 15-3
Estonian

-Source
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 1
Estonian
Note
1932 rentis kiirpildistamiseks ala Nõmmel; 1933 suvel sai omanikult loa kiirpildistamiseks koos heinateoõigusega Narva mnt 86 krundil; 01.04.1936-31.12.1936 kiirpildistamise ainuõigus Elva alevis; 10.03.1938 Tallinna tööoskusameti kiirfot tööala õppinud töölise registreerimistunnistus nr 7215 ja õppinud töölise kutsetunnistus nr 2222 vastava eksami sooritamise eest

(Märkuste viide: Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219, leht 5)
Estonian

Reference
Tallinna Tööoskusamet ERA.1569.1.2219
Estonian